SZYBKI KONTAKT

Oferta Electronics Factory

USŁUGI PRODUKCYJNE
Electronics Factory oferuje swoim klientom zdolności produkcyjne dzięki własnemu działowi produkcyjnemu, który znakomicie planuje cały proces  produkcji. Realizujemy produkcję masową jak i krótkoseryjną. To co nas wyróżnia to świetnie zarządzana produkcja, wykwalifikowana kadra produkcyjna z szeroką wiedzą z zakresu elektroniki i mechaniki. Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny produkcji oraz dostęp do nowoczesnych parków maszynowych.
(zrealizowaliśmy już ponad 100 projektów)

USŁUGI PROJEKTOWE
Nasz zespół ludzi to konstruktorzy, elektronicy i programiści w biegłym tworzeniu rozwiązań według najwyższych standardów z ponad 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Zatrudniamy również młodych elektro-mechaników przy współpracy z Zespołem Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu.

KOMPLEKSOWE USŁUGI MONTAŻU ELEKTRONIKI
Electronics Factory - bardzo bliska współpraca naszego działu produkcji z biurem konstrukcyjnym oraz działem logistyki  pozwala nam  na skuteczną analizę projektu montażowego pod kątem kosztów produkcji masowej.

MONTAŻ SMT I THT - oferujemy kompleksowe usługi montażu elektroniki od projektów krótkoseryjnych do produkcji masowej. Wykonujemy bezołowiowy, jedno i dwustronny montaż komponentów zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości montażu pakietów wykorzystując dostęp do ponad 30 maszyn

LOGISTYKA ZAKUPÓW  Electronics Factory  - to pełna obsługa zakupowo-logistyczna elementów elektronicznych niezbędnych dla zapewnienia prawidłowego przebiegu procesu produkcji. Dzięki 25 letniemu doświadczeniu mamy wynegocjowane rabaty na podzespoły wykorzystywane do produkcji oraz tak dobieramy dostawców, aby komponenty do produkcji miały oprócz właściwych parametrów odpowiednią jakość i możliwie najniższe ceny.

BADANIA EMC I CERTYFIKACJE CE
Produkty Naszych klientów mogą być poddane badaniom pod kątem zgodności z normami unijnymi nowych produktów wprowadzanych na rynek Polski i rynki zagraniczne. Mamy również możliwość modyfikowania produktu już istniejącego pod kątem bezpieczeństwa wyrobów, tak aby spełnić  wymogi dyrektywy EMC, ROHS oraz uzyskać poświadczenie oznaczeń CE, aby mogły być dystrybuowane w krajach Unii Europejskiej.